Načítání webu

Zdeněk Nytra

Senátor

Zdeněk Nytra

Podívejte se na poslední novinky z obvodu

Já v médiích
Chci pomoci i z posledního místa kandidátky

Chci pomoci i z posledního místa kandidátky

3.5.2018

V Moravské Ostravě a Přívoze byla sestavena kandidátka ODS s podporou Strany soukromníků a TOP 09 pro podzemní volby do zastupitelstva městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

Staronovým lídrem kandidátky je ing. Miroslav Svozil, systémový inženýr a konzultant průmyslových firem,  starosta MOaP  letech 2006-2010. Na druhém místě je ing.Valentina Vaňková, vedoucí útvaru kapitálových účastí města Ostravy v obchodních společnostech, na třetím pak  ICT specialista Bc. Ladislav Jodlovski. 

V první desítce se objevují další jména obvodních zastupitelů z posledního desetiletí:  Mgr.Silvie Tobiczyková,/školství/, ing. Jiří Výtisk/průmysl/,   MUDr.Jiří Heinrich/internista/  a  dva zástupci TOP09 – pánové Šimek a Štihel. Z dalších známých osobností  jsou na kandidátce  operetní pěvec Mgr. Jan Drahovzal, basketbalový trenér Dušan Medvecký, automotive manažer ing. Martin Svozil a realitní podnikatel Mgr. Petr Hradil.  K novým  mladým  tvářím    patří JUDr. Martin Slaběňák, ing. Roman Tietz, Mgr. Simona Lojková a Mgr. Jana Grollová.

Z posledního /35./ místa „startuje“ senátor  ing. Zdeněk Nytra. „Obvodním zastupitelem jsem od roku 2006 a v každých volbách jsem získával mimořádný počet preferenčních hlasů,   Věřím, že  má účast pomůže naší kandidátce  k úspěšnému výsledku,“ řekl k tomu.  - Senátor Nytra je lídrem kandidátky ODS s podporou TOP 09 a Soukromníků při volbách do zastupitelstva města Ostravy. 

A jaké jsou hlavní volební cíle? - Svozil: „Vyměnit stávající koalici KSČM, Ostravak + SPD, která na obvod prakticky na 8 let uvalila dopravní a stavební uzávěru. Obnovit důvěru občanů v úřad MOaP a jeho odbornou způsobilost, která klesla tragickým způsobem. Preferovat bydlení pro seniory a mladé.“ 

text k obr. S kolegou Svozilem jsme po prvé kandidovali na společné kandidátce do městského obvodu  MOaP  v roce 2006. On je na podzim lídrem kandidátky, já startuji z posledního místa. Fotka je z naší návštěvy v Dámském klubu. 

Další články v kategorii