Načítání webu

Zdeněk Nytra

Senátor

Zdeněk Nytra

Aktuality

Já v médiích
Volební program koalice SPOLU ukazuje svou sílu

Volební program koalice SPOLU ukazuje svou sílu

4.5.2021

Experti SPOLU v 10 programových týmech ve spolupráci s odborníky, zaměstnavateli, podnikateli, zaměstnanci a dalšími dotčenými skupinami vytvořili dokument, se kterým se může ztotožnit každý, kdo chce moderní, vzdělanou a konkurenceschopnou Českou republiku, která je pevnou součástí Západu, zajímá se o kvalitu životního prostředí a pomáhá těm, kteří si sami pomoct nemohou.

Chceme ozdravit veřejné finance, proto povýšíme fiskální ústavu na ústavní zákon. Rozhodně nepůjdeme cestou zvyšování daní, naopak zavedeme daňovou brzdu, která určí hranici, nad kterou nebude možné daně zvyšovat. Chceme vzdělanou společnost, proto navýšíme rozpočet školství na 5,2 % HDP a garantujeme, že učitelé budou pobírat 130 % průměrné mzdy.

Počítáme také s reformou vzdělávacích programů, abychom dosáhli souladu vzdělávacího systému s nároky 21. století. Do konce volebního období dosáhneme výdajů 2 % HDP na obranu, abychom naplňovali spojenecké závazky a byli schopni čelit moderním hrozbám.

Do zahraniční politiky vrátíme sílu hodnot, podporu demokracie a lidských práv. To je jen zlomek toho, co lidem nabízíme. Jsem na celou koalici opravdu hrdý, těším se, až budeme moci program prosazovat a SPOLU dáme Česko dohromady:

Klikněte zde: Program SPOLU dáme Česko dohromady
Zdeněk Nytra

Senátor volebního obvodu 70. Ostrava – město

Předseda Senátorského klubu ODS a TOP 09


Zdroj a foto: ODS

Další články v kategorii