Načítání webu

Zdeněk Nytra

Senátor

Zdeněk Nytra

Aktuality

Já v médiích
Senátor Nytra kandiduje   v MOaP z posledního místa

Senátor Nytra kandiduje v MOaP z posledního místa

4.5.2018

„Obvodním zastupitelem jsem od roku 2006 a v každých volbách jsem získával mimořádný počet preferenčních hlasů, ale vždy to bylo ze druhého místa kandidátky. Na podzim se u volebních uren ukáže, jaká je moje pozice coby nestraníka na kandidátce politické strany,“ řekl Nytra./ Na kandidátce je na 35., tedy posledním místě. /

V Moravské Ostravě a Přívoze (MOaP) byla sestavena kandidátka ODS s podporou Strany soukromníků a TOP09 pro podzemní volby do zastupitelstva tohoto městského obvodu. " Tuto kandidátku jednoznačně podporuji a chci ji svou přítomností podpořit, " prohlásil senátor Nytra. 

Staronovým lídrem kandidátky je Miroslav Svozil, systémový inženýr a konzultant průmyslových firem, starosta MOaP letech 2006-2010. Na druhém místě je Valentina Vaňková, vedoucí útvaru kapitálových účastí města Ostravy v obchodních společnostech, na třetím pak ICT specialista Ladislav Jodlovski.

V první desítce se objevují další jména obvodních zastupitelů z posledního desetiletí: Silvie Tobiczyková, (školství), Jiří Výtisk (průmysl), Jiří Heinrich (lékař internista) a dva zástupci TOP09 – pánové Šimek a Štihel. Z dalších známých osobností jsou na kandidátce operetní pěvec Jan Drahovzal, basketbalový trenér Dušan Medvecký, automotive manažer Martin Svozil a realitní podnikatel Petr Hradil. K novým mladým tvářím patří Martin Slaběňák, Roman Tietz, Simona Lojková a Jana Grollová.

A jaké jsou hlavní volební cíle? „Vyměnit stávající koalici KSČM, Ostravak + SPD, která na obvod prakticky na 8 let uvalila dopravní a stavební uzávěru. Obnovit důvěru občanů v úřad MOaP a jeho odbornou způsobilost, která klesla tragickým způsobem. Preferovat bydlení pro seniory a mladé," říká lídr kandidátky Miroslav Svozil.

http://www.patriotmagazin.cz/senator-nytra-otestuje-popularitu-z-posledniho-mista-kandidatky

Další články v kategorii